Національний Туристичний Офіс Тунису (ONTT) повідомив, що комітет Міністерства Охорони Здоров’я полегшив умови в’їзду для подорожуючих до Тунісу з 15 лютого 2022 року.

Нові правила:

  • по прибутті необхідно пред’явити сертифікат, що підтверджує повну вакцінацію проти Covid-19, або паспорт щеплень, виданий відповідними санітарними органами країни проживання;
  • на веб-сайті https://app.e7mi.tn потрібно заповнити медичну форму, під час реєстрації та після перетину туніського кордону її необхідно надати в електронній або паперовій формі;
  • діти старше 6 років, які не мають повної вакцинації, можуть в’їхати в Туніс за умови наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж 48 годин до прибуття або тесту на антиген, зробленого за 24 години до в’їзду в країну.
  • Після перетину туніського кордону випадково відібраних людей віком від 6 років можуть перевірити на наявність вірусу. Осіб з позитивними тестами відправлять на самоізоляцію на 5 днів з можливістю продовження ще на 2 дні, якщо симптоми не зникнуть.

Враховуючи високий рівень вакцинації в Тунісі (на сьогодні 82% осіб старше 40 років, 67% осіб старше 12 років і 100% туристичного обслуговуючого персоналу мають повну вакцинацію від COVID-19), та Санітарний Протокол, що охоплює всі курорти Тунісу, можна стверджувати, що Туніс знову готовий приймати туристів.