про нас

Компанія працює на ринку туристичних послуг з 2002 року. Основними напрямками діяльності є:

– організація виїзного туризму, в т. ч. як індивідуальний, так і груповий туризм;

– автобусні тури по Європі;

-корпоративний та діловий туризм;

-паломницький туризм;

-организація екскурсій;

-прийом груп та індивідуальних туристів у нашому місті;

-консультації по вступу за кордон з метою навчання;

-бронювання та продаж авіаквитків.

Розвиваючи напрямок корпоративного та ділового туризму, компанія з 2006 року є членом торгово-промислової палати України, організовує відвідування виставок, ділових зустрічей з іноземними партнерами, що допомагає налагодити ділове співробітництво українським фірмам та приватним підприємцям, виробникам товарів та послуг. За це компанія отримала почесну грамоту «За вагомий внесок у розвиток підприємництва та розширення торгівельно-економічних зв’язків».

До кожного клієнта ми шукаємо індивідуальний підхід. Для Вас ми зможемо організувати цікавий відпочинок чи зустріч з бізнес-партнерами, які працюють у Вашій сфері діяльності, сімейний відпочинок з дітьми, або пізнавальний і насичений екскурсійний тур. А можливо, Ви бажаєте згуртувати колектив, разом відпочивши? Чи відвідати святі місця? В такому разі Ви точно наш клієнт, звертайтесь до нас, ми гарантуємо окрім індивідуального підходу до кожного клієнта ще й прекрасний відпочинок, який буде організований нашими співробітниками.

Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію, щороку відвідуючи навчання, семінари, WORK-SHOPи, інформаційні тури. Що це означає? Іноді в день ми інспектуємо по 20-30 готелів,  і бачимо море тільки з вікна автобуса – трансфера. Але при цьому ми точно знаємо, куди Вас можна відправити відпочити, щоб ви були задоволені своїм відпочинком.

Ми з радістю з вами поділимося відгуками наших клієнтів і особисто нашими враженнями про країни, готелі, ресторани і місця відпочинку, інші не банальні місця. Саме для цього і ведемо наш блог.

Давайте подорожувати з нами і відкривати все нові й нові куточки нашої планети, let’s go trip!

наші документи

Відкрити чат
Потрібна допомога?
Вітаю на сайті "АЛЬФА-СЕРВІС" ! Чи можу я вам допомогти?