Найчастіше про що зараз мене запитують — це страхування від нового вірусу COVID-19.

Сьогодні я відповім на найчастіші запитання.

  1. Раптом я захворію перед поїздкою? Гроші за відпочинок пропадуть?

Якщо ви візьмете додаткову страховку фінансових ризиків за 150 грн, вона покриє не лише хворобу ковід, а будь-яку іншу хворобу, внаслідок якої ви не зможете поїхати чи полетіти. А також: затримку рейсу, не можливість полетіти, якщо захворіє хтось з близьких і т.п.

  1. А якщо я захворію на відпочинку?

На відпочинку ви застраховані на суму 30 тис. євро. Також ви можете за додаткову плату (близько 200 грн) збільшити суму покриття до 50 тис. євро. Часто закордонні клініки навіть близько не йдуть в порівняння з нашими, ну ви самі знаєте.

  1. Якщо я здам перед початком поїздки тест, а він буде позитивним?

Якщо тест виявиться позитивним, і відповідно, ви їхати не зможете, починає діяти страховка від фінансових ризиків (див. пункт 1).

  1. Я поїду в “зелену” країну, а вона увійде до “червоного” списку?

Так було у мене. Я полетіла в “зелену” Болгарію, яку за 2 дні до мого повернення внесли в “червоний” список. Так, я здавала ПЛР-тест по поверненню, за свої гроші. Але зараз тур. оператори вже вирішили й цю проблему. На такий випадок для вас тест після повернення буде безкоштовним.
Вам потрібно також знати, що відносять усю країну до “червоної” зони, а не окремий курорт. Наприклад, Шарм-ель-Шейх – “covid-free” зона, а Єгипет в “червоному” списку. Вірус реєструють у великих містах, таких, як Александрія, чи Каїр.
Шанс заразитись в курортних містечках не більший, ніж у нас. Навпаки, так часто, як там дезінфікують і вимивають столи, дверні ручки, номери, я тут не бачу такої наснаги, наприклад в маршрутках, чи супермаркетах.


В кожному разі, вибір за вами.